Ролики це круто! Що може бути краще роликів? Так ролики!

Ролики це:

 • здоров'я

  Ролики тренують дихальну та серцево-судинну систему, покращують координацію рухів. Крім того, дають навантаження на всі групи м'язів, що дозволяє гармонійно розвиватися тілу. Задіяні навіть ті м'язи, які при інших заняттях пасивні. Суглоби при цьому не страждають. Що до безпеки, то гравці носять захист, а силові прийоми заборонені.

 • доступність

  Дощ? Вітер? Спека? Це не про нас - сім днів на тиждень, 24 години на добу для тебе перший критий майданчик площею 700 м2 клубу «Тельбін Райдерз».

 • корисні навички для майбутньої кар'єри

  Заняття роликами тренує стратегічне мислення, увагу і швидку реакцію. Такі потрібні навички, які залишаються з людиною на все життя.

 • оригінальність

  Бажаєш виділитися з натовпу? Зможеш здивувати однолітків і почути «Вау!» у відповідь на питання «Чим ти займаєшся?» Може, дорослим це здасться другорядним, але для дітей і підлітків це круто!

 • перспективи

  З кожним роком в Україні проводиться все більше турнірів. Ми поки лише на початку шляху в великий скейтер-хоккей. Зате більше шансів пробитися на рівень вищий, ніж звичайна місцева команда, одна з багатьох. При намаганні і бажанні новачок досить швидко зможе брати участь в змаганнях і навіть завойовувати медалі. Попереду поїздки по різних містах, зустрічі з новими друзями, нові виклики. До речі, в цьому році наша національна збірна вже брала участь в Чемпіонаті Європи з скейтер-хоккею, який проводився в Хорватії. Далі буде. Може бути, з твоєю участю?

Повернутись на головну